FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Nasze maty piankowe dla dzieci mogą być stosowane od pierwszych dni życia dziecka. Sprawdzają się świetnie jako alternatywa dla koca. Zapewniają dziecku odpowiednio miękkie i ciepłe podłoże. 

Maty Casmatino są wykonane z materiałów bezpiecznych i higienicznych, które zapewniają spokojną zabawę Twojemu dziecku, bez narażania jego zdrowia. Nasze maty regularnie przechodzą testy w renomowanej czeskiej firmie ITC Zlín, spełniając najbardziej rygorystyczne normy Unii Europejskiej dotyczące zabawek dla dzieci w wieku do 3 lat. Dodatkowo, nasze maty zostały poddane badaniom pod kątem zawartości ftalanów i metali ciężkich, które są szkodliwe dla zdrowia, a nie zawierają takich substancji chemicznych.

Druga strona maty jest jednokolorowa.

Tak, wszystkie nasze maty są wodoodporne. Można z nich korzystać również na zewnątrz.

Maty dla dzieci Casmatino produkowane są na Słowacji.

Tak, do każdej maty otrzymujesz prezent w postaci torby na matę Casmatino. Możesz w niej swobodnie przenosić złożoną matę.

Na Twój adres e-mail będziemy przesyłać informacje o postępach w realizacji Twojego zamówienia. Jeśli nie otrzymujesz wiadomości e-mail – sprawdź folder spam, gdyż niektóre skrzynki pocztowe umieszczają tam nasze maile.

Jeśli jesteś zainteresowany odbiorem osobistym, możesz tego dokonać w siedzibie sklepu: ul. świętej Heleny 55B, 33-300 Nowy Sącz

Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt – przed dokonaniem zapłaty za zamówienie, pod nr telefonu: +48 786 270 170, lub mailowo: casmatinopl@gmail.com.

Tak, do każdego zamówienia wystawiamy fakturę.

Możesz modyfikować swoje zamówienia jedynie do momentu skompletowania jego zawartości. W momencie przesłania go na wskazany adres, modyfikacja jest już niemożliwa. W celu jakiejkolwiek modyfikacji swojego zamówienia (zmiana adresu, dodanie produktu do zamówienia, zmiana sposobu płatności czy dostawy), skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Możesz anulować swoje zamówienia jedynie do momentu skompletowania jego zawartości. W momencie przesłania go na wskazany adres anulowanie jest niemożliwe. W celu anulowania zamówienia skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Wybierając opcję dostawy poprzez kuriera, w wiadomości e-mail otrzymasz numer listu przewozowego oraz link do strony, na której możesz na bieżąco śledzić położenie Twojej przesyłki. 

Zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie niezwłoczne skontaktowanie się z nami.

>>więcej na temat reklamacji i zwrotów

Tak, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z zamówieniem, możesz zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt bez podania przyczyny. Szczegółowy opis procedury znajdziesz pod poniższym linkiem. Zwroty prosimy kierować na adres: świętej Heleny 55B, 33-300 Nowy Sącz

>>więcej na temat reklamacji i zwrotów