CASMANTINO ESHOP

/
CASMANTINO ESHOP

Maty dla dzieci - SKLEP z matami piankowymi dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko spędza dużo czasu na podłodze, a Ty chcesz dbać o jego bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój – nasze maty piankowe są stworzone dla Was! Maty dziecięce od Casmatino to wspaniałe rozwiązanie dla malucha, zapewniające bezpieczne i wygodne miejsce zabawy. Chroni dziecko przed zimnem i upadkiem na twardej powierzchni, a jednocześnie zachęca do poznawania świata dzięki kolorowym i przyciągającym wzorom. Niech Twoje dziecko bezpiecznie i swobodnie spędza czas na zabawie gdziekolwiek jesteście!

Maty piankowe Casmatino - wszystko, co warto o nich wiedzieć!

Dlaczego maty Casmatino są dobrym wyborem na różne okazje? Nasza mata piankowa świetnie sprawdzi się podczas dziecięcej zabawy nie tylko w domu. Dzięki zawartej w zestawie torbie, łatwo można ją przenosić, a materiały, z których została wykonana, tj. pianka PE laminowana folią PE (izolacja cieplna i akustyczna, właściwości wodoodporne), pozwalają na korzystanie z maty niemalże wszędzie. Tego typu maty piankowe zdają egzamin we wnętrzach mieszkań, domów, szkół i przedszkoli, pokoi i kącików dziecięcych. Również nie ma sobie równych w warunkach zewnętrznych – podłoża trawiaste, twarde powierzchnie typu beton czy kostka brukowa, a także na piknikach, basenach, w ogrodzie czy na plaży. Może służyć jako mata edukacyjna – dzięki różnorodności obrazków i motywów, oraz sensoryczna – dzięki wypukłościom, które małe rączki dotykają w trakcie zabawy, czy nauki raczkowania.

  • zapewniają ochronę przed zimnem i dyskomfortem podczas zabawy na podłodze lub ziemi. Rozsyp na macie ulubione zabawki maluszka i pozwól mu na samodzielną zabawę!

  • są łatwe w obsłudze i posiadają torbę, dzięki której można je łatwo przenosić i przechowywać.

  • są kompaktowe i lekkie, co pozwala na zabieranie ich ze sobą wszędzie,

  • posiadają kolorowe i przyciągające wzrok wzory, zachęcające niemowlaka do ruchu i zabawy, ułatwiające dziecku naukę alfabetu, rozpoznawanie zwierząt i wiele innych,

  • są łatwe do czyszczenia i zapewniają nieszkodliwość zdrowotną i higieniczną,

  • zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną dzięki nieprzemakalnym materiałom. Trwałość materiałów zapewnia radość z jej stosowania przez długie miesiące a nawet lata!

Mata dziecięca Casmatino - bezpieczeństwo i higiena

Mata dziecięca Casmatino jest higieniczna, bezpieczna, nienasiąkliwa, wodoodporna i ma doskonałe właściwości termoizolacyjne i dźwiękochłonne. Dzięki temu jest nie tylko świetna w użytkowaniu, ale także łatwa do utrzymania w czystości. Można ją czyścić zwykłymi detergentami i wodą, a do czyszczenia należy użyć miękkiej ściereczki lub gąbki. Należy jednak pamiętać o dokładnym wysuszeniu maty, co zapewni jej dalsze bezpieczne użytkowanie. Każda mata dziecięca Casmatino ma najdłuższą żywotność wtedy, gdy nie jest zbyt często narażana długotrwałe działanie promieniowania UV i wpływ czynników atmosferycznych. Ponadto, matę należy przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Sprawdź wszystkie nasze maty dziecięce!